Witaj!Witamy Państwa na stronie internetowej Gabinetu Kosmetycznego Bogusia!

O nas


Szanowni Państwo,

Gabinet Kosmetyczny „Bogusia” znajduje się na osiedlu Kurdwanów w Krakowie. Salon od ponad 20 lat cieszy się wśród Pań i Panów doskonałą renomą. Nasze usługi  zostały docenione  przez ogromne grono stałych Klientów. Oferujemy wszystko, co najlepsze, skuteczne i bezpieczne w nowoczesnej kosmetyce.

Nasz przytulny, klimatyzowany gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możemy wykonać m.in.  mezoterapię bezigłową, makijaż permanentny, mikrodermabrazję diamentową, peeling kawitacyjny czy sonoforezę. W oddzielnym pokoju zabiegowym możemy poddać się depilacji oraz wykonać pedicure.

Cały czas kładziemy nacisk na rozwój naszego salonu poprzez regularne uczestniczenie w szkoleniach wiodących firm kosmetycznych na świecie oraz inwestowanie w najnowsze urządzenia na rynku kosmetycznym, wynikiem czego jest wciąż poszerzająca się oferta naszych usług.

Atrakcyjne ceny idące w parze z jakością stawiają nasz gabinet w czołówce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Oferta


Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą usług.

Pracujemy na profesjonalnych, najwyższej jakości, sprawdzonych i skutecznych w działaniu kosmetykach uznanych firm: ANNA LOTAN, SKEYNDOR, CHARMINE ROSE, BANDI, NATINUEL, SEMILAC, NAIL TEK. Proponujemy zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb, zapewniające długotrwały efekt i dobre samopoczucie.

 

PEŁNA OFERTA

Voucher Upominkowy


Masz problem z wyborem prezentu dla swoich bliskich i przyjaciół?

Nie masz pomysłu na prezent, nie wiesz czym obdarować swoich najbliższych, aby byli naprawdę szczęśliwi. Chcesz podarować coś wyjątkowego, a zarazem oryginalnego?

Kompleksowa opieka w dziedzinach zdrowia i urody, wydobywanie naturalnego piękna i przywracanie dobrego samopoczucia – to wszystko może być wspaniałym podarunkiem.

Karty Upominkowe o dowolnej wartości w formie zaproszenia na wybrane zabiegi to wyjątkowy pomysł na prezent dla bliskiej osoby, przyjaciela czy partnera biznesowego.

Dojazd