Pielęgnacja dłoni i stóp

Wedle życzenia Klienta wszystkie zabiegi wykonujemy  frezarką lub w tradycyjny sposób.

Manicure tradycyjny

Zabieg kosmetyczny polegający na wycięciu skórek cążkami, opiłowaniu paznokci i wmasowaniu odżywczego kremu w skórę dłoni. Manicure kończymy malowaniem paznokci.

Czas trwania: 40 min

Cena: 30-35 zł

Manicure biologiczny

Zabieg kosmetyczny polegający na odsunięciu patyczkiem skórek, bez wycinania ich cążkami, opiłowaniu paznokci i wmasowaniu odżywczego kremu w skórę dłoni. Manicure kończymy malowaniem paznokci.

Czas trwania: 25 min

Cena: 25 zł

Manicure french

Zabieg polegający na wyborze metody pierwszej lub drugiej, a ponad to na opiłowaniu paznokcia w specjalny kształt oraz pomalowaniu jego końca w kolorze białym, a pozostałej płytki w kolorze naturalnego różu lub beżu.

Czas trwania: 45 min

Cena: 40 zł

Manicure hybrydowy

To innowacyjna metoda  łącząca w sobie właściwości żeli UV i tradycyjnych lakierów do paznokci. Jest to niezwykły sposób na zadbane paznokcie przez długi czas. Dzięki utwardzeniu lakierów w lampie UV i idealnemu kryciu efekt utrzymuje się do 3 tygodni. Paznokcie są błyszczące, nie ścierają się, nie odpryskują  i nie matowieją. Wyglądają każdego dnia tak samo świeżo! Wykonanie manicure hybrydowego jest dużo  prostsze i krótsze niż ich zwykłe żelowanie, a przede wszystkim nie niszczy tak płytki jak klasyczny żel lub tipsy.  Metoda ta doskonale nadaje się na paznokcie u rąk i stóp.

Czas trwania: 1h

Cena: 50 -60 zł

skórki + 20 zł

Manicure japoński

Manicure japoński P. Shine jest nowością na polskim rynku. To metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im równocześnie połysk różowej perły. Ten unikatowy, nowoczesny manicure powoduje iż paznokcie otrzymują naturalny blask. Uzupełnia je w składniki naturalne: witaminy A, E, H, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego. Technologia P. Shine pobudza krążenie krwi, wspomaga zdrowy wzrost paznokci, prowadząc tym  samym do ich wzmocnienia oraz wzbogaca płytkę paznokciową w niezbędne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu paznokci. Manicure japoński zalecany jest na paznokcie łamliwe, kruche, rozdwajające się, o nierównej powierzchni. Po zabiegu paznokcie stają się sprężyste, giętkie, posiadają zdrowy, naturalny połysk i uzupełnione są w niezbędne mikroelementy. Technika w swojej prostocie, naturalności i skuteczności odpowiednia  jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Czas trwania: 45 min.

Cena: 40 zł

skórki + 20 zł

 

Pedicure kosmetyczny

Polega na starciu zgrubiałego naskórka z pięt, skróceniu, opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci. Stopy poddane są masażowi i odświeżającemu peelingowi. Pedicure kończymy wmasowaniem kremu odżywczego w stopy i malowaniem paznokci.

Czas trwania: 1h

Cena: 70-80 zł

 

Klamry na wrastające paznokcie

Klamry B/S Quick zalecane są w przypadku stwierdzenia wrastania paznokcia na skutek deformacji płytki paznokciowej. Prosta do założenia, skuteczna w korekcji dolegliwości. Klamra naklejana jest na płytkę paznokciową, dlatego można ją zakładać również w przypadku zapalenia wału paznokciowego. Naklejanie jest bezbolesne, klamra nie dotyka miejsca zapalnego.

Czas trwania: 25 min

Cena 70 zł

 

Zabiegi parafinowe na dłonie i stopy

Szczególnie zbawienny wpływ na Twoje suche i zniszczone dłonie może mieć kąpiel parafinowa. Gorąca parafina zawiera witaminy i substancje, które odżywią i zregenerują Twoje dłonie i stopy. Ciepły okład poprawia ukrwienie skóry i powoduje, że macierz paznokcia szybciej dostarcza składniki odżywcze, czego efektem jest szybszy odrost słabych paznokci i ich regeneracja. Skórki wokół paznokci wygładzają się, płytka paznokcia staje się, nawilżona i odżywiona.

Czas trwania: 25 min.

Cena: 30 zł

 

Leczenie nadpotliwości dłoni, stóp i pach metodą jonoforezy.

Posiadamy rewolucyjne urządzenie do leczenia nadmiernej potliwości rąk i nóg metodą jonoforezy. Działanie polega na ograniczeniu wydzielania gruczołów potowych bez ich uszkadzania.

  • Nie potrzeba używać farmaceutyków – brak skutków ubocznych.
  • Terapia jest szybka, bezpieczna i efektywna.
  • Doskonałe wyniki leczenia.
  • Skuteczniejsze i bezpieczniejsze niż botox.

 

Częstotliwość zabiegów:

W początkowej fazie leczenia zaleca się codzienne stosowanie aparatu. Czas trwania zabiegu wynosi 15-20 minut. W celu obniżenia potliwości do normalnego poziomu konieczne jest przeprowadzenie co najmniej 10 zabiegów. Dalsze profilaktyczne zabiegi można wykonywać już 1 raz w tygodniu.

Cena: 20 zł/sesja