Makijaż permanentny

Co to jest makijaż permanentny?

Makijaż trwały polega na wprowadzeniu barwnika do górnej warstwy skóry, czyli naskórka (w odróżnieniu od tatuażu, gdzie barwnik jest wprowadzany w skórę właściwą). Utrzymuje się od 2 do 5 lat w zależności od rodzaju skóry. Makijaż permanentny wykonywany jest na brwiach, oczach i ustach. Barwniki są dobierane odpowiednio do koloru skóry klienta, co powoduje, że makijaż wygląda bardzo naturalnie.

Dla kogo jest przeznaczony makijaż permanentny?

 • dla osób malujących się rano godzinami. Makijaż trwały oszczędza czas. Koniec ze wstawaniem wczesnymi godzinami!
 • dla blondynek i osób o jasnej karnacji
 • dla osób, które chciałyby poprawić swoje niedoskonałości urody lub dla osób podążających za trendami w modzie
 • dla osób niepełnosprawnych
 • dla sportowców. Makijaż trwały jest idealny dla regularnie pływających Pań lub uczęszczających do sauny
 • dla kobiet noszących okulary i szkła kontaktowe, które poprzez fakt, że słabo widzą, mają problemy z wykonaniem makijażu
 • dla wszystkich osób uczulonych na kosmetyki kolorowe. W tym przypadku zalecane jest wykonanie próbki na skórze 2 tygodnie przed zabiegiem
Przebieg zabiegu:
 1. Dezynfekcja obszaru objętego makijażem trwałym
 2. Miejscowe znieczulenie specjalnym preparatem lub w przypadku ust znieczulenie stomatologiczne
 3. Ustalenie z Klientką kształtu brwi, ust lub kresek
 4. Po zaakceptowaniu przez nas kształtu brwi przystępujemy do zabiegu.
 5. Podczas zabiegu użyte są sterylne jednorazowe igły, rękawiczki oraz pojemniki na barwniki. Pigmenty pochodzenia roślinnego i mineralnego użyte podczas zabiegu spełniają wymogi unijne.
 6. Po wykonaniu mikropigmentacji linergistka nakłada nam maść antyseptyczną.

Na początku kolor jest dość intensywny. Po zabiegu tworzą się drobne strupki, które powinny samoczynnie odpaść w ciągu od 4 do 7 dni wraz z barwnikiem, dzięki czemu końcowy efekt zadziwia naturalnością.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • choroby skóry
 • nie można wykonywać zabiegu na znamionach i brodawkach
 • cukrzyca
 • osoby przyjmujące leki sterydowe

Kto wykonuje?

Witam serdecznie,
Nazywam się Patrycja Deviron i chciałabym przedstawić swoją ofertę kierowaną do kobiet, które pragną w delikatny, a jednocześnie trwały sposób podkreślić swoją urodę makijażem permanentnym. Posiadam wykształcenie wyższe (jestem dyplomowaną linergistką i specjalizuje się w mikro-pigmentacji ). Makijaż jest moją pasją od zawsze.

Zasada jaką stosuję w pracy jest przede wszystkim precyzja oraz skupienie się na potrzebach Klientki tak, aby w jak najnaturalniejszy sposób upiększyć twarz.

Niezwykle ważny dla mnie jest również komfort Klienta podczas przeprowadzania zabiegu, dlatego też wszystkie zabiegi pigmentacji wykonywane są po wcześniejszym znieczuleniu w miłej i kameralnej atmosferze.

Współpracuję ze znaną marką European Beauty Concept, która posiada  najwyższej jakości barwniki. To w połączeniu z wykonaniem delikatnego artystycznego makijażu, gdzie barwnik aplikujemy warstwa na warstwę – pozwala na wykonanie naturalnego i nieprzerysowanego makijażu oraz stopniowe, kontrolowane wzmacnianie koloru. Wysokiej jakości sprzęt, a także doświadczenie, cierpliwość i precyzja gwarantują usługę najwyższej jakości.

Barwniki:Skład i sterylna prezentacja są zgodne z Dyrektywą 93/42/EWG, Klasa IIb, dotyczące wyrobów medycznych. Żaden składnik nie jest pochodzenia zwierzęcego lub ludzkiego. Używam jedynie bezpiecznych składników farmaceutycznych.

Zachęcam  wszystkie zainteresowane Panie do kontaktu z naszym salonem. Oferuję  indywidualne, bezpłatne konsultacje przed zabiegiem oraz  analizę kolorystyczną i wstępny rysunek.

Patrycja Deviron

 

Ceny makijażu permanentnego:

Brwi – 600 zł

Kreski górne – 350 zł

Kreski dolne – 250 zł

Kreski górne + dolne – 450 zł

Usta z wypełnieniem – 700 zł

Usta z cieniowaniem – 600 zł

Usta kontur – 550 zł